• Gratis cadeauservice
  • Gratis verzending vanaf €100*
  • Voor 15:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden

4,7

    Minois Paris | Bubble Bath 500ml

    Minois Paris Minois Paris | Bubble Bath 500ml

    €29,00

    Productomschrijving

    Minois Paris Bubble Bath 500ml – Natuurlijke badschuim voor baby's en kinderen
    Deze zachte badschuim van Minois Paris is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid van baby’s en kinderen. De formule op basis van natuurlijke ingrediënten reinigt op milde wijze en laat de huid schoon, zacht en licht geparfumeerd achter. Geschikt vanaf de geboorte.

    De badschuim is verrijkt met biologische oranjebloesem en biologische honing die de huid hydrateren, kalmeren en helpen herstellen zonder uit te drogen. De lichte, romige schuimtextuur zorgt voor een rustgevend badmoment met een subtiele geur van oranjebloesem.

    Gebruik
    Voeg een kleine hoeveelheid toe aan het badwater en meng goed. Spoel de schuimresten na afloop grondig af. Geschikt voor dagelijks gebruik vanaf de geboorte.

    Voordelen van de ingrediënten
    • Biologische oranjebloesem – kalmeert en verzacht de huid
    • Biologische honing – hydrateert en ondersteunt huidherstel

    INCI
    Aqua (Water), Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Mel (Honey), Pentylene Glycol, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate

    Gemaakt in Frankrijk
    Inhoud: 500 ml

    Gerelateerde artikelen
    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    Wijsneus 9.7 / 10 - 300 Reviews @ Feedback Company